HomeCelebrity27 híresség sosem látott, ősrégi fotója, ami visszarepít minket az időben

27 híresség sosem látott, ősrégi fotója, ami visszarepít minket az időben

A régi képek mindig visszarepítenek minket egy kicsit az időben. Eszünkbe juttatják a hajdani szép emlékeket és elcsodálkoztatnak minket azon, hogy mennyi idő is telt el azóta.
Nincs ez másként a hírességeknél sem. Ősrégi képeket osztottak meg magukról az Instagram oldalaikon, hogy velük együtt repülhessünk vissza az időben.
Az alábbiakban 27 sztár képét válogattuk össze, amit korábban nem sokan láthattak.

1. Brad Pitt és Jennifer Aniston

Velvet Coke ™ (@velvetcoke) által megosztott bejegyzés,

2. Margot Robbie

@margotrobbie által megosztott bejegyzés,

3. Arnold Schwarzenegger

Arnold Schwarzenegger (@schwarzenegger) által megosztott bejegyzés,

4. Ryan Reynolds

Ryan Reynolds (@vancityreynolds) által megosztott bejegyzés,

5. Salma Hayek

Salma Hayek Pinault (@salmahayek) által megosztott bejegyzés,

6. Mariah Carey és Will Smith

History In Pictures (@historyphotographed) által megosztott bejegyzés,

7. Christina Applegate és Brad Pitt

History In Pictures (@historyphotographed) által megosztott bejegyzés,

8. Katy Perry

KATY PERRY (@katyperry) által megosztott bejegyzés,

9. Sylvester Stallone

Sly Stallone (@officialslystallone) által megosztott bejegyzés,

10. Chris Pratt

chris pratt (@prattprattpratt) által megosztott bejegyzés,

11. Jason Momoa

Jason Momoa (@prideofgypsies) által megosztott bejegyzés,

12. Julia Roberts

Velvet Coke ™ (@velvetcoke) által megosztott bejegyzés,

13. Dwayne Johnson

therock (@therock) által megosztott bejegyzés,

14. Ornella Muti

Ornella Muti (@ornellamuti) által megosztott bejegyzés,

15. Michael Jackson

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

16. Beyoncé

Beyoncé (@beyonce) által megosztott bejegyzés,

17. Jared Leto

JARED LETO (@jaredleto) által megosztott bejegyzés,

18. Justin Timberlake

Justin Timberlake (@justintimberlake) által megosztott bejegyzés,

19. Hugh Jackman

Hugh Jackman (@thehughjackman) által megosztott bejegyzés,

20. Reese Witherspoon

Reese Witherspoon (@reesewitherspoon) által megosztott bejegyzés,

21. Mark Wahlberg és Leonardo DiCaprio

Mark Wahlberg (@markwahlberg) által megosztott bejegyzés,

22. Martin Lawrence

Martin Lawrence (@martinlawrence) által megosztott bejegyzés,

23. Sarah Jessica Parker

SJP (@sarahjessicaparker) által megosztott bejegyzés,

24. Pierce Brosnan

Pierce Brosnan (@piercebrosnanofficial) által megosztott bejegyzés,

25. Charlize Theron

Charlize Theron (@charlizeafrica) által megosztott bejegyzés,

26. Eminem

Marshall Mathers (@eminem) által megosztott bejegyzés,

27. Adele

Adele (@adele) által megosztott bejegyzés,

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Most Popular

Recent Comments